LEOMAX MEDIA březen 2017

 

 NA NÁVŠTĚVĚ V NOVĚ OTEVŘENÉM KUCHYŃSKÉM CENTRU

 

Ve spolupráci společností ALZA  a INDECO bylo otevřeno zajímavé kuchyňské studio. Nachází se v Horních Počernicích v Praze 9.

       

                 ALZA expozice 1

Protože se jedná o MEGA prodejnu ALZA, která nabízí ohromné spektrum spotřebičů. Je to to správné místo pro všechny, kteří plánují nové bydlení a především pak kuchyň na míru.

Profesionální přístup prodejců ALZA, kteří poradí při výběru spotřebičů se zde snoubí se stejným přístupem návrhářů INDECO, kteří Vám navrhnou Vaši vysněnou kuchyň.

 ALZA expozice šedá kuchyň

 

A ještě jeden fakt, zdejší prodejnu lze navštívit každý den včetně sobot i nedělí od 10 hodin do 20 hodin.

Parkování bez problémů přímo u expozice a lehké občerstvení z automatů, umístěných v hale je příjemným doplňkem návštěvy.

Je jen na vás, kdy návštěvu uskutečníte, ale vřele vám jí doporučujeme.

 

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články