Kuchyně na míru

Kuchyně SKuchyňské linky na míru jsou nejvhodnějším řešením nejen v atypickém interiéru či podkroví. Všeobecně je známo, že panelákové domy, půdní vestavby, ale i novostavby mají zvláštně řešené prostory, které jsou vyhrazeny pro kuchyňské linky. Ve většině případů zde nevyužijete sériové kuchyňské sestavy, je zapotřebí si nechat navrhnout kuchyňský kout na míru.

Kuchyňské sestavy

Český výrobce Indeco navrhuje kuchyně a kuchyňské sestavy podle velikostí:

  • Kuchyně S jsou vhodné do menších interiérů, jako jsou například panelákové prostory
  • Kuchyně M jsou střední velikosti, ve většině případů jsou rovné nebo mají půdorysný tvar písmene L
  • Kuchyně L jsou prostorné s půdorysným tvarem písmena U
  • Kuchyně XL jsou moderní kuchyně na míru současnosti - vyznačují se především nadčasovým designem a jsou řešeny ostrůvkovým pojetím

Kuchyně na míru Kuchyně na míru

Atypické kuchyně

Při výběru a návrhu kuchyně na míru musí vzniknout kompromis mezi prostorem a potřebami. Na trhu se pohybujeme již 20 let a za tu dobu vám dokážeme poradit i se specifickými návrhy jako jsou atypické, podkrovní kuchyně, nestandardní výška kuchyňské linky či samotná montáž. Tyto i jiné záležitosti vám pomohou vyřešit designeři a architekti s dlouholetými zkušenostmi, které můžete navštívit nebo telefonicky kontaktovat.

Samozřejmostí je i spolupráce s předními architekty: Ing.Vrtíška,Ing.Žák,Ing.P.Vranová, nebo Arch. Slabecius.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články