Kuchyně na míru řada S

Kuchyně S jsou primárně určeny do malých bytových prostor či do kanceláří. I přes minimální rozměry Vás nadchne originálním provedením.

Kuchyně na míru INDECO řady S

Hlavními přednostmi této řady kuchyní na míru jsou minimalizace montážních rozměrů kuchyně, ojedinělá možnost zcela uzavřít pracovní desku a extenze užitného prostoru.

Na minimální prostor se nám podařilo vměstnat plnohodnotnou kuchyni se všemi spotřebiči, uvést tak na trh jednu z nejmenších kuchyní vůbec.

kuchyně na míru INDECO

Malá velká kuchyně

Tato atypická kuchyně udělá radost všem, kteří nemají ve svém bytě dostatek místa, a nemohou si tak dovolit běžný kuchyňský standard, stejně tak jako všem, kdo upřednostňují jednoduché linie a sofistikovaný design.

  • bezúchytovký styl
  • jednoduché linie
  • výborný poměr cena/kvalita
praktická kuchyň na míru

Jedinečný sofistikovaný design této kuchyně je naprosto originálním řešením. Celá kuchyň se může schovat do jedné nebo dvou vestavěných skříní. Tento design byl nominován i na cenu Czech Grand Design.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články