Kuchyňské linky

kuchyňské linkyKuchyňská linka je nejdůležitějším prvkem Vaší kuchyně. Proto je důležité, aby odpovídala přesně vašim požadavkům. Nabízíme kuchyňské linky s nadčasovým moderním designem, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a navrženy tak, aby vám usnadňovaly práci v kuchyni a zároveň dodaly vaší kuchyni zajímavý vzhled.

Kuchyňská linka INDECO

Dokážeme maximálně využít prostor vaší kuchyně. Naše kuchyňské linky na míru jsou navrženy tak, aby vám usnadnily práci a pohyb v kuchyni. Kuchyňská linka se tak stane vašim pomocníkem při vaření. Podívejte se na některé naše realizované kuchyňské linky. Právě takovou kuchyňskou linku můžete mít doma i vy.

 

 

 

Proč kuchyňská linka INDECO?

  • Moderní a nadčasový designkuchyňská linka
  • Kvalitní materiály, co vydrží
  • Maximální využití prostoru
  • Profesionální přístup
  • Záruka 5 let

Mám zájem o kuchyni

Moderní kuchyňské linky

Dodáváme na trh kuchyňské linky velice moderních designů, které se hodí do všech interiérů. Spolupracujeme s předními českými developery, architekty a návrháři. Vaše kuchyňská linka je pak navržena podle nejnovějších trendů. Naši interiéroví návrháři vždy maximálně respektují vaše přání a pomůžou vám s výběrem vhodných materiálů.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články