Služby architekta

Skříně a kuchyně na míru jsou ideální pro všechny, pro něž je originalita a unikátnost řešení alfou a omegou.

Právě z těchto důvodů vám rádi nabídneme služby našeho zkušeného týmu architektů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme. Dokonale se seznámí s vašimi požadavky - s prostorem, který chcete zastavět, se způsobem využívání nové skříně nebo kuchyně, s vašimi představami o materiálu nebo barvě…

Na základě těchto poznatků pak za vašeho přispění vytvoří unikátní návrh, který bude respektovat vaši představu, ale zároveň ji vybrousí k absolutní dokonalosti.

Hlavní přínosy spolupráce s našimi architekty:

  • architekt zapracuje Vaše nápady a požadavky do návrhu
  • úprava návrhu dle specifik prostoru
  • architekt pomůže s výběrem materiálů a barev
  • návrh v rámci finančních požadavků
  • 3D grafický návrh

Architekti, se kterými spolupracujeme a kteří pracovali i na našich katalozích jsou Roman VrtiškaPetra Vranová Svobodová.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články