Plzeňský rozhled březen 2016

18.03.2016

Indeco – značka, která nezklame

Pokud si právě pořizujete byt, je pravděpodobné, že se se značkou INDECO setkáte, vzhledem k její spolupráci s předními českými developery, jako je Central Group, Skanska, Ekospol, Finep, Byty Malešice, JRD… INDECO je rovněž partnerem významných bytových architektů, jako je Arch. Petra Vranová, a studií, například Ateliéru Vrtiška a Žák. Mimochodem, kuchyně a skříně této přední české firmy zdobí nejeden interiér známých osobností, např. Michala Viewegha, Kateřiny Kristelové, Petra Nárožného a mnoho dalších.

Pokud chcete mít byt zařízený v určitém duchu, rozhodně se vyplatí vybrat si dodavatele, který vám umožní pojmout vybavení bytu v jednom stylu. Stejnou filozofii vyznává i INDECO, jež postupně rozšířilo svou nabídku na kuchyně na míru, obývací pokoje, pracovny a koupelnový nábytek.

To ale ovšem není všechno, jelikož INDECO v rámci rekonstrukcí mobiliáře bytu poskytuje také menší stavební úpravy, různé přípojky vody, elektřiny, malování apod. – díky tomu pak už klient nemusí složitě shánět další řemeslníky pro zvelebnění interiéru. I když je pro INDECO příznačný minimalismus, klientovo přání je pro něj vším, takže si můžete objednat nábytek zcela podle vlastních představ a třeba i značně odlišných od filozofie této firmy.

INDECO jde cestou řešení vybavení bytu na míru. Pro vás z toho vyplývá několik zcela zásadních věcí: Můžete ovlivnit finální tvář nábytku. Nikdo jiný nebude mít stejnou skříň, ale ani stejnou postel, komodu, knihovnu atd.

Potřebujete malou kuchyň? Žádný problém, INDECO je autorem jedné z nejmenších kuchyní na trhu, která ovšem nese všechny atributy plnohodnotné kuchyně. V nabídce ji najdete pod značkou S. Na své si přijdou i majitelé větších kuchyní, pro něž jsou ovšem určeny řady M, L, a XL.

Každopádně se přijďte podívat do expozice v Plzni v objektu Keramiky Soukup, kde naleznete nejen milou návrhářku, která vám ochotně poradí, ale i spoustu inspirace, ze které můžete přímo na expozici čerpat.

 

 

INDECO je značka kvality, která nezklame.

INDECO je společnost, která drží slovo.

Více se dozvíte na našich webových stránkách

www.indeco.cz

Kontaktujte nás