Rohové sedací soupravy

Sedací souprava ve znamení prostoru a pohodlí na kterou se vejde celá rodina nebo přátelé. Taková je rohová sedací souprava, která už dlouhé roky zůstává nejoblíbenějším řešením pro obývací pokoje.

Výhody rohových sedaček

Hlavní výhodou rohových sedacích souprav je velký počet míst k sezení, pohodlně se na ně vejde nejčastěji 4-6 osob. Poskytují také více prostoru pro lenošení než klasické sedačky. Jak už název napovídá, hodí se nejlépe do rohu místnosti, kam dokonale zapadnou, ale pokud máte v pokoji hodně místa, nebojte se rohovou sedačku umístit do prostoru. Vytvoří tak přirozený dělící prvek, např. mezi obývacím pokojem a kuchyní.

Sedací soupravy do U

Nadstavbou rohových sedaček jsou sedačky do tvaru písmene U. Ty mají místa k sezení rozložena ještě více uzavřeně, takže na sebe všichni vidí a mohou nerušeně konverzovat. Jejich výhodou je, že poskytují všeho více – místa k natažení nohou, úložného prostoru a pokud je sedačka rozkládací, tak samozřejmě také spousta místa na spaní. Sedací souprava do U je jednoduše ideální řešení pro velké rodiny nebo časté návštěvy přátel.

Pozor však na velmi malé prostory, do těch rohové sedací soupravy nejsou příliš vhodné. Před koupí si ověřte, že sedačka nebude omezovat volný pohyb nebo třeba zakrývat topení. A pokud si nevíte rady, obraťte se na naše architekty, kteří Vám rádi pomohou s rozložením a designem celého pokoje. 

Rohová sedací souprava

Poptávka