Vestavěná skříň do ložnice

Pokud nedisponujete dostatečně velkými prostory pro vytvoření šatny, nejvhodnějším řešením jsou vestavné skříně.

Ložnice s vestavěnou skříní

Praktické řešení úložných prostor - vestavěné skříně INDECO. Při výběru barev a materiálů, které nabízí společnost INDECO se skříň dokonale přizpůsobí vaší ložnici, ať je zařízená v jakémkoliv stylu.

Skříně na míru do Vaší ložnice

Pokud máte jasnou představou o své vestavěné skříni a hledáte dodavatele, který vaše náročné požadavky splní, jsme tu pro Vás.

vestavěné skříně do ložnice

Vestavěná skříň na míru v každém ohledu

Ložnice představuje v bytě místo odpočinku, a proto se mu v porovnání s ostatními místnostmi při jeho zařizování příliš nevěnujeme. Je potřeba si uvědomit, že i tak v ložnici trávíme spoustu času a abychom se zde cítili dostatečně pohodlně a útulně, musíme obratně vyřešit problém se skladovacími prostory pro naše oblečení či ložní prádlo.

Ať už jste vlastníkem mnoha kravat nebo jste milovníky lodiček a jiné obuvi, odborní pracovníci společnosti Indeco Vám pomohou do vestavné skříně zakomponovat zásuvky a šuplíky, výsuvné police, vysouvací ramínka, různé typy šatních tyčí nebo drátěné koše na ukládání bot a ponožek.

Do Vaší ložnice vyrobíme na míru:

  • atypické skříně
  • skříňové stěny na míru
  • skříně s úložnými prostory

Zakládáme si na individuálním přístupu již od fáze návrhu interiéru, přes zaměření, výběr materiálů až po samotnou realizaci zakázky a montáž.

Poptávka