Skříň na míru do všech prostor

Některé prostory mohou být kvůli atypickým rozměrům špatně využitelné. Typickým příkladem je podkroví, prostor pod schody nebo menší předsíň. I pro tyto prostory pro Vás INDECO vyrobí designovou vestavěnou skříň.

Vestavěná skříň i do atypických prostorů

Podkroví je jedna z nejkrásnějších částí domu, avšak ne snadno prostorově využitelná, díky atypickým zákoutím. Pro nás je to ale hračka, dokážeme vyplnit každý kout či se přispůsobit jakékoliv šikmině. Společně vytvoříme z podkroví nejen krásný, ale i dokonale využitý prostor.

vestavěná skříň do atypických prostor

S řešením Vám rádi pomůžeme

Pořádně si promyslete, jak by měla vaše skříň vypadat, tak aby se do prostoru hodila. Jestli si nejste jistí, zeptejte se odborníků, kteří vám s návrhem pomohou. Jelikož šatní skříně na mírou představují záležitost dlouhodobého charakteru, je třeba si zvolit kvalitního výrobce, který při jejich návrhu, výrobě a sestavení provede jen tu nejpoctivější práci. Stálice na trhu Indeco mezi takové dodavatele bezpochyby patří. S návrhem zkosených skříní má bohaté zkušenosti a za sebou mnoho spokojených zákazníků. Domluvte si schůzku a předneste návrhářům své požadavky. Budete jistě překvapeni, jak se výsledný 3D návrh vestavěné skříně do podkroví bude shodovat s vaší představou. Pak se na Indeco můžete obrátit třeba s požadavkem na interiérové dveře, které Indeco rovněž vyrábí na míru.

Poptávka