Sedací soupravy na míru

Sedací souprava je jeden z nejdůležitějších kusů nábytku v bytě, točí se kolem ní velká část domácích aktivit, a proto není radno podcenit její výběr.

Výhody sedacích souprav na míru

Máte obývací pokoj v atypickém rozměru nebo jen toužíte po něčem netradičním, na co nikde jinde nenarazíte? Pokud ano, tak je pro Vás sedací souprava na míru ta správná volba.

Zvolit si můžete nejen tvar a materiál. Fantazii se meze nekladou a nic není problém! Společně zvolíme ty správné prvky pro Vaši sedací soupravu:

  • Uspořádání a počet míst k sezení
  • Opěrky hlavy
  • Úložné prostory
  • Rozkládací systém na spaní
  • Speciální polštářky nebo nožičky

Sedací soupravy bez kompromisů

Dokonalá sedací souprava může rodině dělat radost spousty let – perfektně sedne do obývacího pokoje, je pohodlná, krásná na pohled a z kvalitních materiálů. Takovou sedací soupravu budete mezi sériovým nábytkem hledat dlouho a možná nakonec skončíte neúspěšně.

Zalíbila se Vám v obchodě sedačka, ale potřebujete k ní ještě křeslo nebo taburet? Nebo byste rádi upravili rozměr, tvar nebo potah? Tyto požadavky bývají u sériových sedacích souprav problém – buď nejsou možné vůbec anebo za ně zaplatíte nemalé peníze navíc. Pokud nechcete pro svůj obývací pokoj kompromisy, vsaďte raději na sedací soupravu na míru, kterou si můžete vyladit k dokonalosti přesně podle Vašich představ.  

S finálním řešením Vám rádi poradíme. Zároveň se můžete inspirovat v našem katalogu už hotových, ale stále variabilních sedacích souprav.

sedací soupravy na míru

Poptávka