Sedací soupravy

Dodáváme luxusní sedačky a sedací soupravy na míru. Nakombinujte si ideální tvar, potah a rozměr sedačky, aby přesně zapadla do Vašeho interiéru.

Sedací souprava podle Vašich představ

Sedací souprava je srdcem každého obývacího pokoje a točí se kolem ní velká část rodinného života. Při zařizování interiéru je proto nutné vybrat takovou sedací soupravu, která bude vyhovovat Vašim potřebám, způsobu využití a stylu. Běžná nabídka často nedokáže uspokojit všechny požadavky, proto je lepší nechat si vyrobit sedací soupravu na míru, která přesně zapadne do Vašeho pokoje designem i uspořádáním.

Sedačky z kvalitních materiálů

Na sedačky, křesla i rozkládací pohovky používáme příjemné a trvanlivé materiály. Konstrukce je z masivního dřeva a čalounění z přírodní kůže nebo vysoce kvalitní tkaniny. Nabízíme stovky kombinací, které zahrnují barvy, odstíny, typy tkanin a kůže, ale i materiál a druh nožiček. Každý druh sedačky je možné přetvořit do mnoha různých uspořádání a tvarů. Inspirujte se v naší fotogalerii a individualizujte konečný vzhled pohovky, gauče nebo celé sedací soupravy.

Poptávka