Spotřebiče

INDECO je již 25 let synonymem pro nábytek na míru. A na 100% to platí i ve výběru kování. Proto jsme se rozhodli oslovit jako dodavatele největší výrobce spotřebiče.

Například

Německá firma Bosch vyrábějící domácí spotřebiče s precizností Němcům vlastní. Již řadu let za sebou získává ocenění a její pověst je rozšířená nejen v Evropě, ale po celém světě.

Firma, jejíž tradice na českém trhu trvá již 125 let, firma Siemens. Pravidelně přichází s inovacemi, kterými posouvá své produkty blíž a blíž k dokonalosti.

Největší světový výrobce domácích spotřebičů firma Electrolux, která klade velký důraz na sblížení se se zákazníkama  pochopení jeho potřeb. Její výrobky se vyznačují neotřelým designem, který dokáže zaujmout.

Filosofií a cílem německé firmy AEG bylo a je dosažení dokonalosti provedení a funkčnosti. Zároveň jako jedna z prvních firem začala propojovat funkčnost výrobků s designem.

Italská vášeň pro život a smysl pro eleganci, to jsou charakteristiky značky Zanussi. Výrobky této firmy je radost používat, usnadní Vám každodenní činnosti

Tradiční český výrobce domácích spotřebičů Mora. Kromě těch klasických se specializuje i na vestavěné spotřebiče, které zapadnou do kteréhokoliv prostoru a snadno se stanou součástí Vaší domácnosti.

Jeden z nejznámějších a nejpreferovanějších výrobců, firma Whirlpool. Její široká nabídka spotřebičů je pravidelně oceňována v různých spotřebitelských hodnoceních. 

Poptávka