Vážený pane řediteli.

12.10.2016

Vážený pane řediteli.

s potěšením musím konstatovat, že Vaše firma na mne, v tomto případě jako na zákazníka udělala ten nejlepší dojem. Je to možná tím, že jsem měl štěstí  jednat ohledně mé zakázky s panem Martinem Jeřábkem z předváděcího centra Globus - Zličín. Tento pán by mohl být etalonem slušného a příjemného vystupování, odborné erudice (jeho návrhy byly nápadité a originální) a příkladného obchodního jednání. Dokonce mne v této souvislosti napadlo, že by mohl být excelentním lektorem pro školení pracovníků obchodní sféry v oblasti jednání v obchodním styku.

V návaznosti na objednávku probíhali i realizační práce. Asi jsem měl opět "šťastnou ruku", když se objevil v té době pro mne neznámý pan Ištvaník. Ochota, preciznost v práci a vysoká odborná szpůsobilost tohoto Vašeho pracovníka bylo pro mne dalším velmi příjemným překvapením.

Chtěl bych alespoň touto cestou poděkovat Vám a Vaším prostřednictvím i výše uvedeným pracovníkům za příkladně odvedenou práci, což, bohužel, ani v dnešní době není  zdaleka samozřejmostí. 

Jen dodávám, že na mé doporučení uzavřela další zakázku i moje známá p. Jitka Živná, která byla s prací obou Vašich pracovníků rovněž velmi spokojena. Je to jen důkaz toho, jakým způsobem lze zvyšovat dobré jméno a zisky Vaší firmy.

S úctou

M. Jančařík 

Kontaktujte nás