Fotogalerie vestavěných skříní, kuchyní a nábytku na míru

Galerie INDECO nabízí fotogalerii vybavení interiérů, s orientací hlavně na řešení úložných prostor na míru, jako jsou vestavěné skříně a šatní skříně na míru. Dále nabízí kuchyně na míru do malých, velkých i středních prostor.

Galerie společnosti INDECO prezentuje interiéry s komodami, psacími stoly, botníky, knihovnami a dalším nábytkem. Inspirujte se v galerii INDECO nábytkem na míru do vašeho interiéru.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články