Designové výplně

Designové výplně jsou novinkou na trhu. Umístíme je na skleněná kuchyňská dvířka s hliníkovými rámečky a zadní stěny kuchyňských linek.

Nepřeberné množství motivů

V databázi máme přibližně 11 milionů motivů, které můžete pro kuchyň na míru dle Vašich snů využít. Možnostem se meze prakticky nekladou a je pro nás reálné využít pro designovou výplň i Vaši vlastní fotografii. Moderní technologie, kterou využíváme při výrobě zaručí kvalitní výsledný efekt bez ztráty věrnosti tvarů a barev.

designové výplně INDECO

Vysoká kvalita a moderní design

Vycházíme vstříc naším zakázníkům a jejich snům. Využití designové výplně Vám dáva možnost mít doma skutečně originální interiér.

Z čeho se výplně skládají?

  • 4mm čiré sklo
  • speciální fólie s digitálním UV potiskem
  • bezpečnostní fólie
designové výplně INDECO

Designová skla se hodí pro všechy kuchyně na míru. Taková úprava nábytku je příjemným osvěžením každého interiéru a dávají kuchyním unikátní vzhled.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

29. 06. 2017

RETROSPEKTIVA – MODERNÍ BYT – SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA

RETROSPEKTIVA – MODERNÍ BYT – SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA Ing. David Bimka jednatel společnosti Indeco Jaké největší změny se ve vašem oboru odehrály za posledních dvacet let? Za posledních 20 let se odehrálo v našem oboru mnoho změn. Především jde o mnohonásobně větší nabídku materiálu a barev


Všechny články