Designové výplně

Designové výplně jsou novinkou na trhu. Umístíme je na skleněná kuchyňská dvířka s hliníkovými rámečky a zadní stěny kuchyňských linek.

Nepřeberné množství motivů

V databázi máme přibližně 11 milionů motivů, které můžete pro kuchyň na míru dle Vašich snů využít. Možnostem se meze prakticky nekladou a je pro nás reálné využít pro designovou výplň i Vaši vlastní fotografii. Moderní technologie, kterou využíváme při výrobě zaručí kvalitní výsledný efekt bez ztráty věrnosti tvarů a barev.

designové výplně INDECO

Vysoká kvalita a moderní design

Vycházíme vstříc naším zakázníkům a jejich snům. Využití designové výplně Vám dáva možnost mít doma skutečně originální interiér.

Z čeho se výplně skládají?

  • 4mm čiré sklo
  • speciální fólie s digitálním UV potiskem
  • bezpečnostní fólie
designové výplně INDECO

Designová skla se hodí pro všechy kuchyně na míru. Taková úprava nábytku je příjemným osvěžením každého interiéru a dávají kuchyním unikátní vzhled.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

08. 11. 2016

MODERNÍ BYT - září 2016

MODERNÍ BYT / ZÁŘÍ 2016 – NAPSALA Kristýna Lišková Jedinečný nábytek na míru Značka INDECO sklízí úspěchy na českém trhu už přes 20 let. Od výroby skříní na míru, s níž začínala, rozšířila svůj záběr na vybavení celého interiéru nábytkem na míru a nabízí i další neobvyklé služby.


Všechny články