Designové výplně

Designové výplně jsou novinkou na trhu. Umístíme je na skleněná kuchyňská dvířka s hliníkovými rámečky a zadní stěny kuchyňských linek.

Nepřeberné množství motivů

V databázi máme přibližně 11 milionů motivů, které můžete pro kuchyň na míru dle Vašich snů využít. Možnostem se meze prakticky nekladou a je pro nás reálné využít pro designovou výplň i Vaši vlastní fotografii. Moderní technologie, kterou využíváme při výrobě zaručí kvalitní výsledný efekt bez ztráty věrnosti tvarů a barev.

designové výplně INDECO

Vysoká kvalita a moderní design

Vycházíme vstříc naším zakázníkům a jejich snům. Využití designové výplně Vám dáva možnost mít doma skutečně originální interiér.

Z čeho se výplně skládají?

  • 4mm čiré sklo
  • speciální fólie s digitálním UV potiskem
  • bezpečnostní fólie
designové výplně INDECO

Designová skla se hodí pro všechy kuchyně na míru. Taková úprava nábytku je příjemným osvěžením každého interiéru a dávají kuchyním unikátní vzhled.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články