Vestavěná skříň do ložnice

Pokud nedisponujeme dostatečně velkými prostory pro vytvoření šatny, nejvhodnějším řešením jsou vestavné skříně.

Ložnice s vestavěnou skříní INDECO

Praktické řešení úložných prostor - vestavěné skříně INDECO Při výběru barev a materiálů, které nabízí společnost INDECO se skříň dokonale přizpůsobí vaší ložnici, ať je zařízená v jakémkoliv stylu.

moderní vestavěná skříň do ložnice

Skříně na míru Vaší ložnice:

  • atypické skříně
  • skříňové stěny na míru
  • skříně s úložnými prostory

Pokud máte jasnou představou o své vestavěné skříni a hledáte dodavatele, který vaše náročné požadavky splní, jsme tu pro Vás.

vestavěná skříň do ložnice

Vestavěná skříň na míru v každém ohledu

Ložnice představuje v bytě místo odpočinku, a proto se mu v porovnání s ostatními místnostmi při jeho zařizování příliš nevěnujeme. Je potřeba si uvědomit, že i tak v ložnici trávíme spoustu času a abychom se zde cítili dostatečně pohodlně a útulně, musíme obratně vyřešit problém se skladovacími prostory pro naše oblečení či ložní prádlo.

Ať už jste vlastníkem mnoha kravat nebo jste milovníky lodiček a jiné obuvi, odborní pracovníci společnosti Indeco Vám pomohou do vestavné skříně zakomponovat zásuvky a šuplíky, výsuvné police, vysouvací ramínka, různé typy šatních tyčí nebo drátěné koše na ukládání bot a ponožek.

Zakládáme si na individuálním přístupu již od fáze návrhu interiéru, přes zaměření, výběr materiálů až po samotnou realizaci zakázky a montáž.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

31. 05. 2016

Moderní byt-svět kuchyní - léto 2016

MODERNÍ BYT - SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2016 ČTVRTLETNÍK Aktuálně na trhu Značka Indeco se na českém trhu pohybuje už přes 20 let. Původně jen výrobce vestavěných skříní dokáže nyní nabídnout nábytek na míru do celého interiéru včetně kuchyní. Zcela ojedinělá je však služba, která umožňuje zájemcům prohlédnout si plánovanou kuchyň ve virtuální podobě převedené do reálné velikosti. K tomuto účelu zařídila společnost Indeco speciální kabinu, ve které si mohou zákazníci budoucí kuchyň pomocí 3D simulace a projekce sami přestavovat tak dlouho, až jsou s výsledkem spokojeni. Zájemci mohou tuto službu vyhledat v pražském studiu Indeco na Vinohradech.


Všechny články