Vestavěná skříň do ložnice

Pokud nedisponujeme dostatečně velkými prostory pro vytvoření šatny, nejvhodnějším řešením jsou vestavné skříně.

Ložnice s vestavěnou skříní INDECO

Praktické řešení úložných prostor - vestavěné skříně INDECO Při výběru barev a materiálů, které nabízí společnost INDECO se skříň dokonale přizpůsobí vaší ložnici, ať je zařízená v jakémkoliv stylu.

moderní vestavěná skříň do ložnice

Skříně na míru Vaší ložnice:

  • atypické skříně
  • skříňové stěny na míru
  • skříně s úložnými prostory

Pokud máte jasnou představou o své vestavěné skříni a hledáte dodavatele, který vaše náročné požadavky splní, jsme tu pro Vás.

vestavěná skříň do ložnice

Vestavěná skříň na míru v každém ohledu

Ložnice představuje v bytě místo odpočinku, a proto se mu v porovnání s ostatními místnostmi při jeho zařizování příliš nevěnujeme. Je potřeba si uvědomit, že i tak v ložnici trávíme spoustu času a abychom se zde cítili dostatečně pohodlně a útulně, musíme obratně vyřešit problém se skladovacími prostory pro naše oblečení či ložní prádlo.

Ať už jste vlastníkem mnoha kravat nebo jste milovníky lodiček a jiné obuvi, odborní pracovníci společnosti Indeco Vám pomohou do vestavné skříně zakomponovat zásuvky a šuplíky, výsuvné police, vysouvací ramínka, různé typy šatních tyčí nebo drátěné koše na ukládání bot a ponožek.

Zakládáme si na individuálním přístupu již od fáze návrhu interiéru, přes zaměření, výběr materiálů až po samotnou realizaci zakázky a montáž.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

18. 03. 2016

Plzeňský rozhled březen 2016

INDECO-značka, která nezklame Pokud si právě pořizujete byt, je pravděpodobné, že se se značkou INDECO setkáte, vzhledem k její spolupráci s předními českými developery, jako je Central Group, Skanska, Ekospol, Finep, Byty Malešice, JRD… INDECO je rovněž partnerem významných bytových architektů, jako je Arch.Petra Vranová, a studií, například Ateliéru Vrtiška a Žák. Mimochodem, kuchyně a skříně této přední české firmy zdobí nejeden interiér známých osobností, např. Michala Viewegha, Kateřiny Kristelové, Petra Nárožného a mnoho dalších.


Všechny články