Kuchyně na míru řada L

Návrh a řešení těchto kuchyní vychází z apelu na cílového zákazníka a na jeho maximální volnost při výběru a kombinací materiálů, či barev.

Vzdušné a moderní řešení kuchyní

Kuchyně na míru "velikosti L" přímo odkazuje na výrobní potenciál firmy INDECO a v aplikovaných materiálech reflektuje sortiment firmy. Dochází tak k pomyslné fůzi skříní a kuchyní. Tato řada je určena pro milovníky živých barev a pro ty, kdo ocení širokou možnost kombinací.

kuchyně INDECO

Kuchyně na míru přesně podle Vašich potřeb

Obsáhlá série s mnoha variantami a velikostmi modulů umožňuje operativně reagovat na jakýkoliv prostor, či potřeby zákazníka.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články