Videogalerie

Naše společnost nabízí svým klientům služby na nejvyšší úrovni. Jako jediní v Evropě máme v tuto chvíli k dispozici unikátní 3D kabinu. Videogalerie vás s ní seznámí a ukáže další povedené realizace.

Unikátní 3D kabina u společnosti INDECO

3D návrh kuchyně v dnešní době je již standardní službou. Papírový návrh vám však budoucí interiér nepředstaví tak dobře jako naše 3D kabina.

Ta navíc naším klientům dává jedinečnou možnost si vyzkoušet jednotlivé barevné kombinace a svou kuchyň si tak navrhnout přesně podle svých přání.

3D návrh kuchyně v interaktivní kabině INDECO

Videogalerie skříní na míru

Orientujeme se na špičkové řešení úložných prostor na míru. Samozřejmostí je vysoká kvalita materiálů, odolné provedení a unikátní design. Podívejte se na několik povedených realizací skříní na míru.

Videogalerie skříní na míru

INDECO nejsou jen skříně

 Máme řešení pro každého. Pokud si přejete decentní kuchyni, moderní design, jednoduché nebo barevné provedení, vždy jsme tu pro vás.

Můžete si vybrat jakoukoliv řadu kuchyní, důležité je abyste s novou kuchyní byli spokojeni.

Kuchyně na míru INDECO

Jedinečný návrh kuchyní na míru

Virtuální studio od společnosti Egger funguje pouze na dvou místech na světě, jedním z nich je showroom společnosti INDECO v Praze.

3D návrh interiéru a vestavěných skříní
Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články