Vestavěná skříň pro dětské pokoje

V dětském pokoji chceme slyšet jen radostný dětský smích, vybavme ho proto skříněmi ze světlého dřeva a do výplní dveří použijme veselé a živé barvy.

Bezpečný nábytek pro naše děti

Vestavěné skříně jsou ideální volbou do dětského pokoje, neboť právě v dětském pokoji se uplatní úložné prostory. Ideální je, pokud může mít každý člen rodiny nejen svůj vlastní koutek, kde by bylo jeho království, ale také volný prostor skříně, kam by si mohl ukládat své osobní věci a poklady.

dětský pokoj na míru

Variabilita vestavěných skříní

Vestavěné skříně Indeco jsou natolik variabilní, že zcela jistě najdete řešení, které bude vyhovovat Vám i potomkovi. Vestavěné skříně tak splňují nejen stránku praktickou, ale také estetickou.

vestavěná skříň do dětského pokoje

Království dle dětských představ

Hračky, ale i objevené kamínky, kaštánky, barevné listí, si rády dětí ukrývají do svých skrýší v podobě vestavěné skříně. A na nás dospělých je, abychom jim umožnili nejen se těšit z dětství, aby si ho prožily naplno, ale současně je nenásilnou formou učili, že vše má svůj řád i místo a pro to slouží vestavěné skříně.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

29. 06. 2017

RETROSPEKTIVA – MODERNÍ BYT – SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA

RETROSPEKTIVA – MODERNÍ BYT – SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA Ing. David Bimka jednatel společnosti Indeco Jaké největší změny se ve vašem oboru odehrály za posledních dvacet let? Za posledních 20 let se odehrálo v našem oboru mnoho změn. Především jde o mnohonásobně větší nabídku materiálu a barev


Všechny články