Vestavěná skříň pro dětské pokoje

V dětském pokoji chceme slyšet jen radostný dětský smích, vybavme ho proto skříněmi ze světlého dřeva a do výplní dveří použijme veselé a živé barvy.

Bezpečný nábytek pro naše děti

Vestavěné skříně jsou ideální volbou do dětského pokoje, neboť právě v dětském pokoji se uplatní úložné prostory. Ideální je, pokud může mít každý člen rodiny nejen svůj vlastní koutek, kde by bylo jeho království, ale také volný prostor skříně, kam by si mohl ukládat své osobní věci a poklady.

dětský pokoj na míru

Variabilita vestavěných skříní

Vestavěné skříně Indeco jsou natolik variabilní, že zcela jistě najdete řešení, které bude vyhovovat Vám i potomkovi. Vestavěné skříně tak splňují nejen stránku praktickou, ale také estetickou.

vestavěná skříň do dětského pokoje

Království dle dětských představ

Hračky, ale i objevené kamínky, kaštánky, barevné listí, si rády dětí ukrývají do svých skrýší v podobě vestavěné skříně. A na nás dospělých je, abychom jim umožnili nejen se těšit z dětství, aby si ho prožily naplno, ale současně je nenásilnou formou učili, že vše má svůj řád i místo a pro to slouží vestavěné skříně.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články