Kuchyně

INDECO má řešení pro každého. Nezáleží na tom, zda preferujete decentní kuchyně, moderní design, jednoduché nebo barevné kuchyně. Není podstatné jakou řadu kuchyní si vyberete, je důležité, abyste s novou kuchyní byli spokojeni.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linkyNabízíme kuchyně všech velikostí a druhů na míru vašim představám. Vybrat si můžete z mnoha materiálů a povrchových úprav. Kuchyně INDECO je vhodná i do atypických prostor. Naši profesionální architekti vám pomůžou s návrhy kuchyní dle vašich představ a možností.

Více o kuchyňských linkách

Kuchyně na míru

Pokud chcete mít kuchyň, jak se říká, jako“ze škatulky“, měli byste se vyhnout sériově vyráběným modelům, ale zaměřit se spíše na kuchyně na míru. Jednou z největších výhod volby kuchyně na míru je bezesporu maximální využití prostoru, byť se jedná o luxusní kuchyně do penthousu nebo moderní kuchyně pro malou garsonku.

Fotogalerie kuchyní

Prohlédněte si námi realizované stylové kuchyně na míru INDECO.

kuchyně S bílá limetka

kuchyně S bílá žlutá

kuchyně S zavřená

Více z fotogalerie kuchyní

Designové výplně kuchyní

Designové skleněné výplně s bezpečnostní fólií je novinka na trhu. Návrh vaší kuchyně tak získá neotřelý vzhled moderní kuchyňské linky. Vybrat si můžete z velkého množství motivů, případně můžete zvolit i vlastní navrženou grafiku nebo fotografii.

3D kabina - návrh kuchyně

V naší 3D VDS Kitchen Live kabině si na speciálním programu, který je jediný v Evropě pomocí projekce ujasníte své představy o vaší budoucí kuchyni. Její barvy dořešíte za pomoci počítače a projektoru v reálné velikosti. Získáte tak návrhy kuchyní podle vašich představ.

Materiály kuchyní

Při výrobě dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů. Jsme přední výrobci kuchyní již řadu let a ve spolupráci s prověřenými dodavateli a vznikají jedině kvalitní kuchyně s dlouhou životností. Naše moderní kuchyňské linky tak nekladou důraz jen na vzhled, ale hlavně na funkčnost a kvalitu.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články