Kuchyně

INDECO má řešení pro každého. Nezáleží na tom, zda preferujete decentní kuchyně, moderní design, jednoduché nebo barevné kuchyně. Není podstatné jakou řadu kuchyní si vyberete, je důležité, abyste s novou kuchyní byli spokojeni.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linkyNabízíme kuchyně všech velikostí a druhů na míru vašim představám. Vybrat si můžete z mnoha materiálů a povrchových úprav. Kuchyně INDECO je vhodná i do atypických prostor. Naši profesionální architekti vám pomůžou s návrhy kuchyní dle vašich představ a možností.

Více o kuchyňských linkách

Kuchyně na míru

Pokud chcete mít kuchyň, jak se říká, jako“ze škatulky“, měli byste se vyhnout sériově vyráběným modelům, ale zaměřit se spíše na kuchyně na míru. Jednou z největších výhod volby kuchyně na míru je bezesporu maximální využití prostoru, byť se jedná o luxusní kuchyně do penthousu nebo moderní kuchyně pro malou garsonku.

Fotogalerie kuchyní

Prohlédněte si námi realizované stylové kuchyně na míru INDECO.

kuchyně S bílá limetka

kuchyně S bílá žlutá

kuchyně S zavřená

Více z fotogalerie kuchyní

Designové výplně kuchyní

Designové skleněné výplně s bezpečnostní fólií je novinka na trhu. Návrh vaší kuchyně tak získá neotřelý vzhled moderní kuchyňské linky. Vybrat si můžete z velkého množství motivů, případně můžete zvolit i vlastní navrženou grafiku nebo fotografii.

3D kabina - návrh kuchyně

V naší 3D VDS Kitchen Live kabině si na speciálním programu, který je jediný v Evropě pomocí projekce ujasníte své představy o vaší budoucí kuchyni. Její barvy dořešíte za pomoci počítače a projektoru v reálné velikosti. Získáte tak návrhy kuchyní podle vašich představ.

Materiály kuchyní

Při výrobě dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů. Jsme přední výrobci kuchyní již řadu let a ve spolupráci s prověřenými dodavateli a vznikají jedině kvalitní kuchyně s dlouhou životností. Naše moderní kuchyňské linky tak nekladou důraz jen na vzhled, ale hlavně na funkčnost a kvalitu.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

08. 11. 2016

MODERNÍ BYT - září 2016

MODERNÍ BYT / ZÁŘÍ 2016 – NAPSALA Kristýna Lišková Jedinečný nábytek na míru Značka INDECO sklízí úspěchy na českém trhu už přes 20 let. Od výroby skříní na míru, s níž začínala, rozšířila svůj záběr na vybavení celého interiéru nábytkem na míru a nabízí i další neobvyklé služby.


Všechny články