Kuchyně

INDECO má řešení pro každého. Nezáleží na tom, zda preferujete decentní kuchyně, moderní design, jednoduché nebo barevné kuchyně. Není podstatné jakou řadu kuchyní si vyberete, je důležité, abyste s novou kuchyní byli spokojeni.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linkyNabízíme kuchyně všech velikostí a druhů na míru vašim představám. Vybrat si můžete z mnoha materiálů a povrchových úprav. Kuchyně INDECO je vhodná i do atypických prostor. Naši profesionální architekti vám pomůžou s návrhy kuchyní dle vašich představ a možností.

Více o kuchyňských linkách

Kuchyně na míru

Pokud chcete mít kuchyň, jak se říká, jako“ze škatulky“, měli byste se vyhnout sériově vyráběným modelům, ale zaměřit se spíše na kuchyně na míru. Jednou z největších výhod volby kuchyně na míru je bezesporu maximální využití prostoru, byť se jedná o luxusní kuchyně do penthousu nebo moderní kuchyně pro malou garsonku.

Fotogalerie kuchyní

Prohlédněte si námi realizované stylové kuchyně na míru INDECO.

kuchyně S bílá limetka

kuchyně S bílá žlutá

kuchyně S zavřená

Více z fotogalerie kuchyní

Designové výplně kuchyní

Designové skleněné výplně s bezpečnostní fólií je novinka na trhu. Návrh vaší kuchyně tak získá neotřelý vzhled moderní kuchyňské linky. Vybrat si můžete z velkého množství motivů, případně můžete zvolit i vlastní navrženou grafiku nebo fotografii.

3D kabina - návrh kuchyně

V naší 3D VDS Kitchen Live kabině si na speciálním programu, který je jediný v Evropě pomocí projekce ujasníte své představy o vaší budoucí kuchyni. Její barvy dořešíte za pomoci počítače a projektoru v reálné velikosti. Získáte tak návrhy kuchyní podle vašich představ.

Materiály kuchyní

Při výrobě dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů. Jsme přední výrobci kuchyní již řadu let a ve spolupráci s prověřenými dodavateli a vznikají jedině kvalitní kuchyně s dlouhou životností. Naše moderní kuchyňské linky tak nekladou důraz jen na vzhled, ale hlavně na funkčnost a kvalitu.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

31. 05. 2016

Moderní byt-svět kuchyní - léto 2016

MODERNÍ BYT - SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2016 ČTVRTLETNÍK Aktuálně na trhu Značka Indeco se na českém trhu pohybuje už přes 20 let. Původně jen výrobce vestavěných skříní dokáže nyní nabídnout nábytek na míru do celého interiéru včetně kuchyní. Zcela ojedinělá je však služba, která umožňuje zájemcům prohlédnout si plánovanou kuchyň ve virtuální podobě převedené do reálné velikosti. K tomuto účelu zařídila společnost Indeco speciální kabinu, ve které si mohou zákazníci budoucí kuchyň pomocí 3D simulace a projekce sami přestavovat tak dlouho, až jsou s výsledkem spokojeni. Zájemci mohou tuto službu vyhledat v pražském studiu Indeco na Vinohradech.


Všechny články