Nábytek do ložnice na míru

Ačkoliv se specializujeme na vestavěné sříně, vybavíme na přání našeho zákazníka každý interiér. Interiér Vaší ložnice vybavíme v jednotném designu od skříně po komody.

Pohodlný spánek v ložnici INDECO

Společnost INDECO Vám nově umí vybavit ložnice postelemi vlastní konstrukce, které jak je naším dobrým zvykem jsme schopni vyrobit na míru. Mladí designéři navrhli řady CUBE, ARTECH a LINEA, které je možné vyrobit v různých barevných kombinacích.

designový nábytek do ložnice 

Jednotný design ložnice 

Samozřejmostí z naší strany je zaměření prostoru, návrh vhodného interiéru, dodávka až na místo a profesionální montáž přímo na místě. Vaší ložnici vybavíme nejen vestavěnou skříní, ale ve stejném designu pro Vás navrhneme i:

  • komody
  • atypické postele
  • policové skříně
  • knihovny
  • šatní skříně
Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články