Korpusy

Korpusy kuchyní na míru standardně vyrábíme z laminované dřevotřískové desky v provedení bílá prelička. Samozřejmostí je vyrobení celých korpusů v jakémkoliv jiném dekoru. Individuálně zpracováváme korpusy, které jsou pohledové, ve stejném materiálu jako dvířka, například dýha nebo fóliované.  

V galerii naleznete výběr nejčasteji používaných dekorů. Všechy aktuálně dostupné materiály na korpusy naleznete na našich prodejních expozicích.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články