Pracovní desky

INDECO je již téměř 20 let synonimem pro nábytek na míru. A téměř na 100% to platí i ve výběru materiálu pro pracovní desku Vaší nové kuchyně na míru. U nás si vyberete na pracovní desku kuchyňské linky libovoný materiál.

Laminát

Jedná se o základní a nejlevnější materiál pro pracovní plochy. Dodává se zpravidla v tl. 38mm v různých dekorech. I v tomto nejlevnějším provedení umíme zpracovat vybrané dřezy do roviny.

Masivní dřevo

Jedná se o ušlechtilý materiál na pracovní desku, který dodáváme v tloušťce 30mm a 40mm. Top v objednávkách si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Corian

Corian je tzv. umělý kámen, jehož největší předností je zpracování všech tvarů pracovních desek a to bezespárovým způsobem. Existuje

v mnoha provedeních. Ty nejčastěji objednávané jsou vidět ve galerii.

Technistone

Další z umělých kamenů, tentokrát se jedná o směs drcené žuly smíchané s pryskyřicí a střípků skla nebo zrcadla. Technistone se dodává jak v leštěné tak i matné verzi. tento materiál je velmi odolný vůči přírodním kyselinám. Výběr opět naleznete v naší galerii.

Přírodní žula

Jak název napovídá, jedná se o přírodní žulu, kterou lze objednat jak v leštěném povrchu, tak i v patinované variantě.

Všechny aktuálně dostupné materiály pro pracovní desky si můžete vybrat na našich expozicích, kde jsou k dipozici kompletní vzorkovníky všech výrobců.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články