Spotřebiče

INDECO je již téměř 20 let synonymem pro nábytek na míru. A na 100% to platí i ve výběru kování. Proto jsme se rozhodli oslovit jako dodavatele největší výrobce spotřebiče.

Například

Německá firma Bosch vyrábějící domácí spotřebiče s precizností Němcům vlastní. Již řadu let za sebou získává ocenění a její pověst je rozšířená nejen v Evropě, ale po celém světě.

Firma, jejíž tradice na českém trhu trvá již 125 let, firma Siemens. Pravidelně přichází s inovacemi, kterými posouvá své produkty blíž a blíž k dokonalosti.

Největší světový výrobce domácích spotřebičů firma Electrolux, která klade velký důraz na sblížení se se zákazníkema  pochopení jeho potřeb. Její výrobky se vyzanačují neotřelým designem, který dokáže zaujmout.

Filosofií a cílem německé firmy AEG bylo a je dosažení dokonalosti provedení a funkčnosti. Zároveň jako jedna z prvních firem začala propojovat funkčnost výrobků s designem.

Italská vášeň pro život a smysl pro eleganci, to jsou charakterisitky značky Zanussi. Výrobky této firmy je radost používat, usnadní Vám každodenní činnosti

Tradiční český výrobce domácích spotřebičů Mora. Kromě těch klasických se specializuje i na vestavěné spotřebiče, které zapadnou do kteréhokoliv prostoru a snadno se stanou součástí Vaší domácnosti.

Jeden z nejznámějších a nejpreferovanějších výrobců, firma Whirlpool. Její široká nabídka spotřebičů je pravidelně oceňována v různých spotřebitelských hodnoceních.

Poptávka
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky

Katalogy

Prohlédněte si naše katalogy ve formátu PDF

Indeco v médiích

26. 05. 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017

MODERNÍ BYT – SVĚT KUCHYNÍ / LÉTO 2017 – NAPSALA Libuše Lhotská a Anna Martinková Zárukou toho, že bude vámi i vašemu interiéru kuchyň sedět, je výroba na míru. Pokud se obáváte, že vám na její návrh chybí dostatek představivosti a fantazie, využijte možností kabiny 3D VDS Kitchen Live v showroomu Indeco, v níž si pomocí speciálního programu a projekce uděláte perfektní představu. Díky zobrazení v reálných rozměrech máte jedinečnou šanci podívat se, v jakém poměru například dávkovat barvy a materiály. Na fotografii je kombinace korpusů z lamina v bílé perličce a dvířek v dekoru dřeva.


Všechny články