Dvířka

Stejně jako od nás dostanete veškeré kuchyňské skříňky na míru. Stejně tak si můžete zvolit barevné kombinace dvířek na míru vašemu vkusu, tak aby finální kuchyně na míru přesně odpovídala Vaším představám. Na výběr máte nepřeberné množství materiálů v mnoha barevných variantách.


Lamino

základní materiál na dvířka, který je kompletně ohranovaný ABS hranou ve stejném dekoru. Nabízíme 40 standarních dekorů. Pokud si nevyberete, můžete si vybrat jakýkoliv dekor dostupný v ČR a my Vám z něj na objednávku vyrobíme kuchyňská dvířka.

Thermopal

Jedná se o lamino s HPL laminátem s vysoce lesklým povrchem. ABS hrany jsou v tomto případě taktéž v provedení lesk.

Dýha

Dvířaka z dýha nabízíme v 10 dekorech. Celá dvířka jsou kompletně lakované matným lakem.

Fólie

Fóliovaná dvířka Trachea nabízíme jako vyšší standard. Dvířka je možné mít v plochém provedení a nebo s frézováním. Fólii je možné vybírat z kategorií Standard, lesk, Exclusive. Výhodou dvířek je, že nemají na čelní straně pohledovou spáru ale pouze plynulý oblouček o rádiusu 2mm.

Lacobel

Nabízíme celosklenéná dvířka v provedení lacobel v hliníkového rámečku s minimálním okrajem, kdy dokonalost skleněného lesku má nezamněnitelný vzhled.

Lak

Lakovaná dvířak jsou primárně určena pro naše nejnáročnější klienty. Je možné si vybrat v provedení mat a nebo vysoký lesk. Na našich expozicích si vyberete barvu dle vzorníku RAL.

Všechny aktuálně dostupné materiály pro dvířka Vaší kuchyně, si můžete vybrat na našich expozicích, kde jsou k dipozici kompletní vzorkovníky všech výrobců.

Poptávka