Pracovní desky

INDECO je již téměř 25 let synonymem pro nábytek na míru. A téměř na 100% to platí i ve výběru materiálu pro pracovní desku Vaší nové kuchyně na míru. U nás si vyberete na pracovní desku kuchyňské linky libovolný materiál.

Laminát

Jedná se o základní a nejlevnější materiál pro pracovní plochy. Dodává se zpravidla v tl. 38mm v různých dekorech. I v tomto nejlevnějším provedení umíme zpracovat vybrané dřezy do roviny.

Masivní dřevo

Jedná se o ušlechtilý materiál na pracovní desku, který dodáváme v tloušťce 30mm a 40mm. Top v objednávkách si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Corian

Corian je tzv. umělý kámen, jehož největší předností je zpracování všech tvarů pracovních desek a to bezespárovým způsobem. Existuje

v mnoha provedeních. Ty nejčastěji objednávané jsou vidět ve galerii.

Technistone

Další z umělých kamenů, tentokrát se jedná o směs drcené žuly smíchané s pryskyřicí a střípků skla nebo zrcadla. Technistone se dodává jak v leštěné tak i matné verzi. tento materiál je velmi odolný vůči přírodním kyselinám. Výběr opět naleznete v naší galerii.

Přírodní žula

Jak název napovídá, jedná se o přírodní žulu, kterou lze objednat jak v leštěném povrchu, tak i v patinované variantě.

Všechny aktuálně dostupné materiály pro pracovní desky si můžete vybrat na našich expozicích, kde jsou k dipozici kompletní vzorkovníky všech výrobců.

Poptávka